» » Спартакіада першокурсника з мініфутболу серед чоловічих команд

Спартакіада першокурсника з мініфутболу серед чоловічих команд

Дата: 11-10-2024, 15:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбулася спартакіада першокурсника з мініфутболу серед чоловічих команд.

Змагання проводились на спортивному майданчику зі штучним покриттям.

Головний суддя змагань – старший викладач кафедри фізичної реабілітації і спорту Володимир Левчук .

Змагання проводились у двох підгрупах по три команди,  в результаті ігор у підгрупах визначились фіналісти змагань.

Нагороджували юнаків директор навчально-наукового центру студентського спорту Роман Циквас, в.о. завідувача кафедри фізичної реабілітації і спорту Наталія Безпалова, а також декани факультетів та директори інститутів.

За підсумками змагань 1 місце виборола команда навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури; 2 місце – факультет економіки та управління; 3 місце – юридичний факультет; 4 місце –факультет фінансів та обліку; 5 місце – факультет комп’ютерних інформаційних технологій; 6 місце – соціально-гуманітарний факультет.

«Спорт вчить чесної конкуренції і перемагати. А також підтримує здоров’я нації. А тому — будемо робити все, щоб розвивати спортивний рух і далі формувати суспільство успішних та щасливих молодих людей!» - зауважив Роман Циквас.