» » ІX Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі»

Дата: Учора, 14:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Факультет економіки та управління запрошує усіх охочих взяти участь у роботі ІX Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі», яка відбудеться 14 листопада 2024 року в Західноукраїнському національному університеті за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська 4.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

За матеріалами конференції планується випуск збірника наукових праць.

Долучайтеся до цікавого наукового заходу!