«Мова – зброя всіх поколінь».

Дата: 25-10-2024, 17:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди Дня української писемності та мови,  який в Україні відзначається 27 жовтня, у Західноукраїнському національному університеті відбувся конкурс  читців поезії «Мова – зброя всіх поколінь».

Україна там, де є українська мова.

Мова - це цемент, який скріплює нашу незламність, стійкість, непохитність і непереможність.

Конкурс читців розпочався піснею «Рідна мова» у виконанні студентки університету Ірини Шегеди.

Талановиті студенти університету мали чудову нагоду засвідчити свою любов до рідної української мови і вкотре належно вшанувати її.

Оцінювало читців журі у складі: начальника відділу творчої самореалізації та виховання, заслуженого працівника культури України Світлани Сорочинської; поета, викладача української мови та літератури ЗУНУ Юрія Дзюли; кандидатів філологічних наук, доцентів кафедри інформації та соціокультурної діяльності ЗУНУ Наталії Яблонської та Наталії Ліщинської.

Переможцями стали:

I місце – Мар’яна Шалін (ННІІПІ);

II місце – Аліна Радзібаба (ЮФ), Єлизавета Соболь (ННІІПІ);

III місце – Владислава Гуцул (ННІМВ ім. Б.Гаврилишина), Анастасія Квасюк (ФЕУ).

Переможці та учасники конкурсу читців були відзначені грамотами та сувенірами.

Провела конкурс Ілона Дядьо.

Організатори – колектив відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ.

Гартуймо силу слова, оберігаймо та творімо самобутність нації.

Слава Україні! Героям слава!