«Молитвою освячені вуста»

Дата: 11-07-2013, 14:11 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Кажуть, що найкращим виявом любові до Бога є спів, бо людина, яка любить Господа, свою радість передає словом, піснею.

Днями у Тернопільському обласному літературному об’єднанні організації Національної спілки письменників України  відбулась презентація магнітоальбому  «Молитвою освячені вуста», куди ввійшли духовні вірші та пісні Галини Музики-Дричик. Майстерно підібраний букет поезій та пісень виконала донька авторки, студентка нашого університету Інна Дричик. Аранжування здійснене на студії звукозапису «V - studio». На презентації були присутні митці слова нашого краю, члени Національної спілки письменників України, люди, які беруть  активну участь у літературних процесах Тернопілля.

Презентацію магнітоальбому плануємо провести й у нашому університеті, щоб студентська молодь змогла доторкнутись до духовної пісні та слова, які надихають на добрі справи.