Тренінг з грантового менеджменту: спільний проєкт кафедри підприємництва і торгівлі ФЕУ із загальноосвітніми школами Тернополя та Міською радою Тернополя
У класичному університеті Тернополя відбувся тренінг з грантового менеджменту – спільний проєкт кафедри підприємництва і торгівлі факультету економіки та управління ЗУНУ із загальноосвітніми школами міста Тернополя та Тернопільської міською радою.
Захід зібрав усіх представників, які хочуть опанувати навички роботи з грантами та фінансовими проєктами.
З вітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов: «Сьогоднішній тренінг — це більше, а ніж освітня подія. Ми разом створюємо середовище, де студенти мають можливість здобувати практичні навички і розвивати свої здібності у сфері грантового менеджменту. Це критично важливо, адже саме вони є майбутнім України. Нашій державі потрібні сильні, добре підготовлені фахівці, які здатні впроваджувати зміни, спрямовані на відбудову економіки та розвиток інфраструктури. Молодь –рушійна сила, яка не лише забезпечить відновлення, але й допоможе Україні досягнути нових вершин. Ми впевнені, що завдяки завзятості, креативності та вмінню працювати з грантовими проєктами, молодь досягатиме успіхів».
Також до присутніх звернувся декан факультету економіки та управління Андрій Коцур, зазначивши: «Для нашого факультету пріоритетом є надання студентам практичних можливостей для розвитку. Спільний проєкт із загальноосвітніми школами Тернополя та міською радою — це не лише освітній процес, але й інвестиція у майбутнє України.
Важливо, щоб кожен студент розумів, що їхнє навчання і професійний розвиток мають безпосередній вплив на поступ нашої держави. Бажаю всім плідної праці».
У заході взяв участь директор Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Андрій Газилишин, який подякував за запрошення і наголосив на важливості таких тренінгів, адже вони допомагають глибше усвідомити своє місце в суспільстві та відчути відповідальність за майбутнє. Він підкреслив, що сучасна освіта має підготувати молодь до реальних життєвих викликів. Також пан Андрій подарував мікрозелень, яку учні школи вирощують самостійно й вручив подяку за плідну співпрацю у розвитку соціального шкільного підприємництва завідувачу кафедри підприємництва і торгівлі факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету Ользі Собко.
Студенти освітньої програми «Підприємництво та торгівля» Богдан Вірик та Мар’ян Гончар у межах заходу представили цікаві екологічні Start-up ідеї.
Під час тренінгу учасники дізналися про основи грантового менеджменту, принципи підготовки заявок на отримання фінансування, планування та реалізації проєктів. Такий досвід сприятиме формуванню у молоді необхідних навичок для ефективної роботи.