» » Перемога на престижних міжнародних змаганнях у Познані!

Перемога на престижних міжнародних змаганнях у Познані!

Дата: 11-07-2013, 16:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, який завершився в польській Познані, двоє студентів Тернопільського національного економічного університету зробили максимум для того, аби, нехай і через двадцять років після досягнення Сергія Двулята, представники місцевої школи веслування зійшли на п’єдестал престижних міжнародних стартів. Старший із них – Олег Тарновський – став чемпіоном Європи серед молоді у складі каное-четвірки на дистанції 1000 метрів.
А другокурсник Ельнур Ахадов на цій же дистанції разом з партнерами по юніорському квартету каноїстів виборов «срібло». До речі, Олег Тарновський доволі непогано виступив і в індивідуальних змаганнях. У вирішальному запливі на 1000 метрів фінішував п’ятим.