» » Спільна школа «Глобальна інклюзивна економіка» Західноукраїнського національного університету та Тернопільської міської ради за темою «Європейська циркулярна економіка»

Спільна школа «Глобальна інклюзивна економіка» Західноукраїнського національного університету та Тернопільської міської ради за темою «Європейська циркулярна економіка»

Дата: 1-11-2024, 14:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 З 18 вересня по 30 жовтня 2024 року Західноукраїнський національний університет та Тернопільська міська рада провели Спільну школу «Глобальна інклюзивна економіка: шлях до спільного розвитку» за темою «Європейська циркулярна економіка» у межах реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module 101085640 – EICEPPMU – “European Inclusive Circular Economy: Post-War & Post-Pandemic Module for Ukraine”.

Проєкт реалізовувався на базі навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина із залученням професорсько-викладацького колективу кафедри міжнародних економічних відносин та кафедри міжнародної економіки, а також студентів освітніх програм «Міжнародна економіка», «Міжнародний менеджмент» та «Міжнародний бізнес». Інтенсив охопив шість модулів, теоретична частина якого пройшла в ЗУНУ (м. Тернопіль), а практична в с. Яблуниця (Івано-Франківської області).

Усі 64 учасники Спільної школи пройшли курс підвищення кваліфікації та отримали відповідні сертифікати. Вручення сертифікатів відбулось 31 жовтня 2024 року в головному корпусі ЗУНУ.

Відкриваючи захід Роман Зварич (EICEPPMU Project Contact Person) – завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, окреслив основні етапи реалізації EICEPPMU Модулю та представив основних стейкхолдерів Спільної школи.

З вітальним словом до учасників звернувся Віктор Островерхов (стейкхолдер Спільної школи) – проректор з науково-педагогічної роботи ЗУНУ, окресливши важливість реалізації проєкту в межах імплементації Концепції «Екоуніверситету» та наголосив на ефективності співпраці студентів та професорсько-викладацького колективу у межах проєкту.

Також з вітанням до учасників звернувся Юрій Дейнека (стейкхолдер Спільної школи) – начальник управління з розвитку міста Тернопільської міської ради, підкресливши важливість реалізації спільних проєктів місцевої влади та закладів освіти із залученням молоді та відзначив актуальність застосування концепції циркулярної економіки в стратегії розвитку міста Тернопіль.

З підбиттям підсумків виступила Ірина Зварич (EICEPPMU Project Expert) – завідувач кафедри міжнародної економіки, окресливши вектори реалізації циркулярної економіки в Україні і регіоні, закликавши усіх до практичних кроків її імплементації та підвела підсумки спільної школи й перспективи її проведення у майбутньому.

Організатори та учасники Спільної школи залишились задоволені рівнем та якістю проведеного заходу й домовились про проведення наступних заходів із залученням ширшого кола учасників.