» » Вручення дипломів випускникам Англомовної програми з міжнародної економіки та туризму

Дата: 12-07-2013, 14:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Одинадцятого липня 2013 року в залі засідань Вченої ради ТНЕУ шістнадцять випускників Англомовної програми з міжнародної економіки та туризму отримали дипломи, які вручив  проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доктор економічних наук, професор Богдан Любомирович Луців.

Випускниками-магістрами цьогоріч були вісім студентів із Нігерії: Тобі Фаіс, Адаму Джой Джошуа, Еведже Олувасегун Даніель, Еведже Оламіде Майкл, Патрік Крістіана, Сахджурі Абашійя Джозеф, Харрі-Нгеі Салватіон, Махмуд Ілйас Окпокпо.

Дипломи бакалаврів отримали шість студентів із Нігерії: Околі Тедди Еджіке, Муса Олуватімілехін Ісаак, Адебога Лукман Адетайо, Дада Коладе Омотайо, Одедіна Олусейе Омовале, Оканлавон Айоделе Тіттус, студент із Габону Н’Нох Дансу Акоуа Рік Елзі Мірна та українка Гороховська Роксолана Русланівна.

Із теплими словами привітань до присутніх звернулися проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Луців Б.Л., завідувач кафедри міжнародної економіки Савельєв Є.В. та директор Англомовної програми з міжнародної економіки та туризму Вовк С.В. Вони побажали випускникам знайти себе на життєвому шляху, стати відповідальними громадянами, гідними людьми, адже для них розпочинається дорослий період життя, час самовдосконалення і прийняття серйозних рішень.