Стартувала V ювілейна Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»
На базі навчально-наукового центру комунікацій Західноукраїнського національного університету відбулося відкриття V ювілейної Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way», співорганізатором якої традиційно виступає Нідерландська бізнес-академія.
Проєкт спрямований на підвищення рівня компетентності у сфері комунікації, переговорів, ненасильницького спілкування, освіти, лідерства та впливу з метою формування професійної культури нової генерації висококласних фахівців.
Проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов, звертаючись до присутніх, зауважив: «Від того, наскільки ефективно ми комунікуємо, залежить вирішення глобальних і локальних конфліктів, збереження миру та розвиток співробітництва на усіх рівнях. Розуміння процесів комунікації стає надзвичайно важливим, адже слово – це зброя, яку необхідно вміти розумно застосовувати».
Тематика школи розкриває різноманітні аспекти взаємодії між людьми, суспільством та інституціями, тому дає унікальну можливість ознайомитися із міркуваннями провідних світових фахівців та науковців з різних країн світу. У контексті теперішніх викликів – це стимул для нових досліджень та ідей щодо комунікаційних стратегій і тактик, спрямованих на сприяння взаємодії в суспільстві.
Керівник та модератор школи Оксана Коваль, директор навчально-наукового центру комунікацій, поінформувала присутніх про формат заходів, який матиме вигляд просвітницького практико-орієнтованого марафону із серії гостьових лекцій, вебінарів та тренінгів, які відбуватимуться з листопада 2024 до червня 2025 року.
Серед запрошених спікерів експерти з Нідерландів, Швейцарії, Німеччини, Великої Британії, Данії, США, Грузії, Чехії, Латвії, Австрії, України.
Вже на перші лекції нідерландської експертки з ненасильницького спілкування Юдіт Бос зареєструвалося понад 70 учасників з різних структур та організацій України. Серед них студенти, викладачі, аспіранти, професійні медіатори, юристи, психотерапевти, психологи ГУНП, судді, поліцейські з усіх куточків України – Києва, Тернополя, Харкова, Чернівців, Львова, Луцька, Запоріжжя, Хмельницького, Чернігова.
Професійний переклад здійснювала Анастасія Мартиневич, заступник директора ННЦК ЗУНУ.
Перша лекція за книгою Маршалла Розенберга «Ненасильницьке спілкування. Мова життя» виявилася надзвичайно захопливою подією особливо для студентів другого курсу освітньої програми «Бізнес-комунікації та переклад». Найактивніші студенти, які відзначилися своєю участю в обговореннях і ставленням до матеріалу, отримали приємні сюрпризи – подарунки з Нідерландів, батьківщини спікерки. Ці подарунки не лише додали позитивних емоцій, але й підштовхнули студентів до більш активного включення в процес навчання та викликали додатковий інтерес до культури та традицій Нідерландів. Такий підхід допомагає створити атмосферу залученості та заохочує до глибшого вивчення теми, що безумовно сприятиме розвитку майбутніх професійних навичок у сфері бізнес-комунікацій та перекладу.
За результатами кожного міні-курсу усі зареєстровані учасники, окрім корисної професійної інформації від фахових спікерів, отримають сертифікати участі із вказаною кількістю годин, тематикою лекцій та ім’ям спікера.
Слідкуйте за анонсами заходів на сайті центру комунікацій http://nnic.wunu.edu.ua/
Міжнародна Школа світових освітніх практик «New Way» – це направду школа добра, світлих емоцій, щирої дружби та міцного єднання багатьох народів у цінностях, підтримці, розумінні і непереборному бажанні розвиватися.