» » Співпраця з Технологічним освітнім інститутом Західної Македонії

Співпраця з Технологічним освітнім інститутом Західної Македонії

Дата: 15-07-2013, 14:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри міжнародної економіки факультету міжнародного бізнесу та менеджменту ТНЕУ багато років співпрацює з Технологічним освітнім інститутом Західної Македонії (Т.Е.І.), що розташований у місті Козані. У Греції відкрито магістерську програму з бізнес-адміністрування. Протягом 2008-2012 років 87 магістрів отримали дипломи ТНЕУ державного зразка. Нині випускникам програми видаватиметься подвійний диплом за підписами ректора ТНЕУ і ректора Т.Е.І. Сьогодні за цією програмою навчаються 44 студенти – громадяни Греції.

З нового навчального року ТНЕУ розширює співпрацю з Т.Е.І. Для узгодження й підписання нової угоди планується у серпні місяці зустріч ректорів університетів щодо спільної підготовки бакалаврів і магістрів з міжнародної торгівлі, а також із світової економіки й міжнародного права. У ТНЕУ випусковою кафедрою з цих спеціальностей є кафедра міжнародної економіки.