» » ІХ Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі».

ІХ Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі».

Дата: 19-11-2024, 14:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Нещодавно у приміщенні наукової бібліотеки ім. Л.  Каніщенка Західноукраїнського національного університету відбулося пленарне засідання ІХ Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі». Захід є щорічним науковим івентом, що збирає студентську та викладацьку спільноту факультету економіки та управління для обговорення й ідентифікації економічних та управлінських проблем, вироблення практичних рекомендацій щодо забезпечення висхідного розвитку інституційних одиниць та економічної системи в цілому.

З вітальним словом до учасників звернувся декан факультету економіки та управління Андрій Коцур, який зосередив увагу на необхідності дослідження сучасних трендів трансформаційних процесів економіки та управління в умовах сучасних викликів.

На пленарному засіданні виступила д.е.н., професор кафедри підприємництва і торгівлі Олена Птащенко із доповіддю на тему «Фінансова та цифрова інклюзія в Україні: реалії сьогодення». Здобувачка ступеню вищої освіти «Магістр» Західноукраїнського національного університету Корецька Лідія презентувала доповідь «Фінансова та інформаційна безпека бізнесу: електронна комерція та криптовалюти». Студентка Українського Католицького університету Ольга Валяник із доповіддю «Соціальне підприємництво як інструмент підтримки ветеранів та ветеранок». Доповіді викликали жваве обговорення та дискусії в присутніх на пленарному засіданні.

Далі робота конференції продовжилася у форматі секційних засідань за такими напрямами:

секція 1: Актуальні проблеми теорії та практики менеджменту організацій,

секція 2: Публічне управління в Україні: проблеми реалізації під час воєнного стану,

секція 3: Стратегічні напрямки управління людськими ресурсами в умовах діджиталізації економіки,

секція 4: Геополітика, технології та інновації: контури нової економічної реальності,

секція 5: Підприємництво, логістика і торгівля в сучасних умовах,

секція 6:  Нові вектори розвитку маркетингу в Україні та світі.

Основним науковим фокусом цьогорічних доповідей стали процеси діджиталізації в економіці та управління, виклики, спричинені воєнним станом в Україні, та вироблення шляхів активізації розвитку економічної системи під час повоєнної відбудови України.