» » Шановні бухгалтери, викладачі бухгалтерського обліку та аудиту!

Шановні бухгалтери, викладачі бухгалтерського обліку та аудиту!

Дата: 16-07-2013, 09:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16 липня відзначається День бухгалтера. Внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій є вагомим.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства краю. Адже саме вони заміряють фінансовий пульс держави. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави.

Шановні бухгалтери! Від імені факультету обліку і аудиту ТНЕУ прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинної злагоди.

З повагою
в.о. декана факультету обліку і аудиту                                                                О. Л. Шашкевич