Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні
На факультеті економіки та управління ЗУНУ відбулася наукова інтернет-конференція молодих вчених, аспірантів та студентів кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні». Захід проходив у змішаному форматі: офлайн та онлайн (на платформі Zoom).
Ініціатором та головним організатором уже традиційної щорічної конференції виступила кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління ЗУНУ.
Відкрив конференцію та звернувся з вітальним словом до її учасників та гостей модератор заходу Михайло ШКІЛЬНЯК, завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ, д.е.н., професор, Заслужений економіст України, також присутніх привітали Микола ТРОФИМЕНКО, начальник відділу у Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях Західного міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби., Віта СЕМАНЮК, начальник науково-дослідної частини ЗУНУ, д.е.н., професор, Надія ГОЛОВАТА головний спеціаліст західного міжрегіонального управління НАДС, Андрій КОЦУР, декан факультету економіки та управління ЗУНУ, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу.
На пленарному засіданні конференції виступили:
Микола ТРОФИМЕНКО, начальник відділу у Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях Західного міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби. Публічне управління в Україні: виклики сьогодення.
Тарас КОПЕСТИНСЬКИЙ, віцепрезидент Тернопільської торгово-промислової палати, здобувач освітньо-наукової програми «Публічне управління та адміністрування» ЗУНУ. Інноваційні підходи до управління розвитком територіальних громад у період війни.
Діана МАРКО, здобувачка освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗУНУ (група ПУА-41). Роль інформаційної безпеки у підтримці функціонування державних органів в умовах воєнного стану.
Владислав МАТВЄЄВ, здобувач освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» на другому ( магістерському) рівні вищої освіти ЗУНУ. Громадський контроль якості медичних послуг.
Марія СЕХ, здобувачка освітньо-професійної програми «Менеджмент закладів охорони здоров’я» на другому (магістерському) рівні вищої освіти ЗУНУ (група МЗОЗм -21), проєктний менеджер програми «Охорона здоровʼя» Міжнародного благодійного фонду «Карітас України». Інноваційні практики міжнародної благодійної організації «Карітас Україна» на ринку медичних послуг.
Марія РЯБОКОНЬ, здобувачка освітньо-професійної програми «Менеджмент закладів охорони здоров’я» на другому (магістерському) рівні вищої освіти ЗУНУ (група МЗОЗм-21) лікар акушер-гінеколог КНП «ТКМЛ №2». Партнерство лікувальних закладів і НСЗУ: кроки до ефективного надання медичних послуг, виклики та перспективи співпраці.
Наталія БОЩУК, Юлія КРИВІНСЬКА, здобувачки освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗУНУ (група ПУА-41). Врахування здобутків та проблем децентралізації в умовах воєнного стану.
Катерина ГАЛЯС, здобувачка освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗУНУ (група ПУА-41). Особливості стратегічного управління розвитку територіальних громад в умовах змін.
Зоряна ХОМІЦЬКА, здобувач освітньо-професійної програми «Управління персоналом» на другому (магістерському) рівні вищої освіти ЗУНУ (група МЕНУПм -11). Стратегія кадрової політики організації.
Любов МИКОЛАЙЧИК, здобувачка освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗУНУ (група МЕН-41). Соціальна відповідальність бізнесу в умовах війни.
Ольга ХЛИПОВКА, здобувачка освітньо-професійної програми «Управління персоналом» на другому (магістерському) рівні вищої освіти ЗУНУ (група МЕНУПзм – 21). Цифровізація програм розвитку персоналу в організації.
Ольга ШМІГЕЛЬ, здобувачка освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗУНУ (група МЕН-31). Емоційне лідерство як чинник ефективності управлінської діяльності в умовах воєнних викликів.
Усі виступи учасників конференції відзначалися високою якістю наукового викладу, мали прикладний характер, що особливо важливо та цінно в умовах війни для розуміння подальших напрямів відбудови та розвитку України. Представлені різновекторні наукові доповіді студентів підтвердили важливість проведення подібних заходів, які сприяють формуванню кваліфікованого фахівця в умовах викликів сьогодення
Після завершення цих виступів, слово мали модератори заочних секцій:
Руслан АВГУСТИН, д.е.н., професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ модератор заочної секції 1 «Управління організаціями в умовах воєнного стану: виклики й технології реагування на них»;
Григорій МОНАСТИРСЬКИЙ, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ модератор заочної секції 2 «Розвиток системи публічного управління: тенденції, виклики, механізми»;
Тетяна ЖЕЛЮК, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ модератор заочної секції 3 «Модернізація технологій управління закладами охорони здоров’я»;
Зоряна ПУШКАР, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ секретар заочної секції 4 «Стратегічні напрямки управління персоналом в умовах цифрової економіки».
Вони проінформували присутніх про кількість учасників у секціях, питання і проблеми, які підіймалися та вирішувалися у поданих тезах доповідей.
Далі модератор завершального пленарного засідання Алла ВАСІНА, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, гарант ОПП «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні підбила підсумки роботи наукової конференції, за результатами якої сформовано збірник, що включає понад 150 тез доповідей та подякувала організаторам, учасникам та гостям конференції за плідну роботу, актуальну тематику дискусійних напрямків, цікаві, сучасні, практико орієнтовані доповіді!
Завершилася конференція віртуальною екскурсією Тернопільською областю та містом Тернополем.