Науково-методичний семінар з аспірантами
На факультеті економіки та управління Західноукраїнського національного університету відбувся науково-методичний семінар з аспірантами 1-4 курсів кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу за спеціальностями 073 Менеджмент і 281 Публічне управління та адміністрування на тему «Організація навчання, підготовки та захисту дисертації ступеня доктора філософії».
Захід проходив у змішаному форматі: офлайн та онлайн на платформі Zoom.
Участь у семінарі взяли понад 60 осіб: професорсько- викладацький колектив кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, наукові керівники аспірантів та аспіранти кафедри.
Науково-методичний семінар розпочався з вітальних слів модератора заходу - завідувача кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, д.е.н., професора, ЗУНУ Михайла Шкільняка, також присутніх привітав декан факультету економіки та управління к.е.н., доцент Андрій Коцур.
Виступали із доповідями:
Алла Мельник д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, гарант ОНП «Публічне управління та адміністрування», «Навчальний процес, науково-педагогічна практика та оприлюднення результатів дослідження
Михайло Шкільняк д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, гарант ОНП «Менеджмент», «Процедури підготовки та проведення захисту дисертації»;
Григорій Монастирський, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу «Інтернаціоналізація процесу підготовки та захисту дисертації».
Проведення науково-методичного семінару є важливим етапом у науковому розвитку аспірантів, адже це дозволяє надати чіткі орієнтири та корисні рекомендації для підготовки та захисту дисертацій. Учасники змогли отримати цінні знання, а також обговорити важливі аспекти навчального процесу, процедур захисту та інтернаціоналізації наукових досліджень. Такі заходи є надзвичайно корисними, а тому їх проведення повинне стати регулярною практикою, оскільки забезпечує постійний обмін досвідом між викладачами, науковими керівниками та аспірантами, підтримуючи високий рівень підготовки наукових кадрів.