» » Навчально-тренувальний збір студентів-спортсменів

Навчально-тренувальний збір студентів-спортсменів

Дата: 19-07-2013, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 17 червня по 5 липня в оздоровчому таборі «Наука» ТНЕУ с. Більче Золоте Борщівського району проходив навчально-тренувальний збір студентів-спортсменів зі спортивного туризму.

У тренуваннях взяли участь 27 студентів:

1. Новачок Олександр ФО-11 боротьба
25. Гурний Роман МТС-21 гандбол
26. Мамлюк Назар ЕК-21 гандбол
27. Хилюк Дмитро ЕТ-11 гандбол

Начальник навчально-тренувального збору Маляр Е.І. (завідувач кафедри фізичної культури); заступник – Наумов С.А. (викладач кафедри спорту); тренер – Гук О.М. (викладач кафедри фізичної культури); тренер –  Гах Р.В. (викладач кафедри фізичної культури); лікар – Величенко В.О.; повар – Ерднієва В.В.

Під час навчально-тренувального збору студенти-спортсмени виконували спеціальні вправи зі спортивного туризму: сплав на плотах по ріці, перша допомога на воді, долання смуг перешкод (переправа через канаву, яр, струмок по колоді або з використанням перил; подолання канави, струмка, рову з використанням підвішеної мотузки («маятник»); рух по купинах, жердинах; навісна переправа через струмок, яр; підйом та спуск з допомогою натягнутої мотузки по схилу; спуск по вертикальним перилам; постановка туристичного намету, в’язання вузлів та розпалювання вогнища на час).

Крім туристичних походів та сплаву по річці Серет, було проведено змагання з міні-футболу, баскетболу, гандболу, настільному тенісу та волейболу.
У другій половині дня студенти здійснювали роботи по благоустрої території оздоровчого табору «Наука».

Ефективне проведення навчально-тренувального збору зі спортивного туризму дозволило студентам-спортсменам отримати необхідні спеціальні знання, уміння та навички для участі у Першості України зі спортивного туризму. Крім того, студенти добре оздоровились та плідно попрацювали.

Особливо хочеться подякувати Ерднієвій Валентині Вікторівні, яка забезпечила відмінне калорійне харчування студентів-спортсменів протягом усього тренувального циклу.
У подальшому на базі оздоровчого табору «Наука» ТНЕУ с. Більче Золоте заплановано систематично проводити навчально-тренувальні збори зі студентами-спортсменами з футболу, баскетболу, гандболу, легкої атлетики, боротьби та здійснювати оздоровлення працівників ТНЕУ та їх сімей.