» » Візит гостей зі Свіштовської економічної академії ім. Д. А. Ценова

Візит гостей зі Свіштовської економічної академії ім. Д. А. Ценова

Дата: 22-07-2013, 14:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцятого липня 2013 року до Тернопільського національного економічного університету з офіційним візитом завітала делегація зі Свіштовської економічної академії ім. Д. А. Ценова (Республіка Болгарія) у складі професора Йонова Величка Адамова, проректора Саркісіня Агопа Саркіса, викладачів Георгієва Златомира Славєва та Костадінової Біляни Костової.

На зустрічі з ректором ТНЕУ, професором Андрієм Ігоровичем Крисоватим було обговорено низку питань щодо співпраці між двома вищими навчальними закладами, що сприятиме зміцненню міжнародного іміджу Тернопільського національного економічного університету, розширенню можливостей студентів, аспірантів, докторантів, працівників у науково-дослідницькій, культурній та спортивній сферах.

Співпраця між Тернопільським національним економічним університетом та Свіштовською економічною академію ім. Д. А. Ценова вже багато років є конструктивною та дарує щедрі плоди в царині освіти та науки.