» » Адміністрація ЗУНУ зустрілася із членом Наглядової ради

Адміністрація ЗУНУ зустрілася із членом Наглядової ради

Дата: 24-01-2025, 17:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Ректор Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк разом із проректорами та директором навчально-наукового інституту комунікацій поспілкувалася із членом Наглядової ради – Ян ван Звітеном.

Пан Звітен завітав до класичного університету Тернополя для проведення тренінгу «Вплив стресу на професійну діяльність працівників Національної поліції» для інспекторів з дотримання прав людини територіальних підрозділів ГУНП Тернопільської області та тренінгу «Ефективна комунікація: інтерактивні методи навчання» для студентів навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б. Гаврилишина ЗУНУ у межах П’ятої ювілейної Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way».

Пан Звітен обговорив з адміністрацією класичного університету Тернополя розширення міжнародної співпраці ЗУНУ: «Плануючи свою робота на 2025 рік, хочу наголосити, що для Західноукраїнського національного університету сьогодні відкриваються великі можливості для розширення міжнародної діяльності.

Одним із ключових завдань є адаптація освітніх програм закладу вищої освіти до потреб українців за кордоном, які хочуть здобувати освіту в класичному університеті Тернополя, та створення нових освітніх ініціатив, які сприятимуть інтеграції, професійному розвитку та поверненню молоді в Україну».

Під час діалогу ректор ЗУНУ висловила думку щодо сьогоднішньої ситуації в освіті та окреслила виклики, які постають перед університетами «Не дивлячись на те, що час в Україні нелегкий, три роки повномасштабного вторгнення, університет працює й розвивається. Ми робимо все можливе, щоб зберегти найцінніше –наших студентів та професорсько-викладацький колектив.

Викликів дуже багато: реформи в освіті, які є непередбачуваними, безпекова ситуація в країні, відтік молоді закордон після школи тощо.

Але першочерговими стратегічними цілями залишаються – підвищення якості освіти, розвиток наукових досліджень, розширення міжнародних зв’язків і мобільності».

Колеги детально зупинилися на роботі бізнес-школи, відкритті нових англомовних програм та грантовій діяльності.

Відрадно, що член Наглядової ради ґрунтовно проаналізував сильні і слабкі сторони міжнародної діяльності й висловив свої пропозиції щодо покращення роботи.