» » Творимо фінансову науку разом!

Творимо фінансову науку разом!

Дата: 27-02-2025, 13:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 На черговому засіданні студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С.І. Юрія його учасники вчилися «творити» фінансову науку. А допомагали їм у цьому координатори гуртка Володимир Горин, Вікторія Булавинець, Світлана Коваль та Оксана Квасниця.

Доктор економічних наук, професор Володимир Горин, який виступив спікером семінару «Творимо фінансову науку разом» зазначив: «Творити науку означає не просто вивчати чи переказувати вже відомі знання, а активно їх створювати, розширювати та переосмислювати. Це складний процес генерації нових ідей, відкриттів, концепцій та теорій, який вимагає креативності, аналітичного мислення та застосування наукових підходів і методів». Спікер запропонував слухачам пізнавальну подорож у світ науки, під час якої  в цікавій та доступній формі презентував їм основи методології наукової діяльності. Студенти дізналися про етапи здійснення наукового дослідження, особливості підбору джерел інформації, види наукових робіт.

Володимир Горин зробив  акцент у своєму виступі на покроковому алгоритмі написання тез, які є різновидом наукових публікацій й зауважив, що вони дають можливість автору дослідження апробувати власні наукові доробки на наукових конференціях національного та міжнародного рівнів.

У підсумку, учасники гуртка виявили бажання спробувати свої сили у практичній реалізації здобутих знань, оскільки їх зацікавила перспектива участі у творчому науковому процесі. Сподіваємося, що в майбутньому вони поповнять когорту науковців, які творитимуть та розвиватимуть фінансову науку.