Нові віхи співпраці
Соціально-гуманітарний факультет Західноукраїнського національного університету – це осередок патріотизму, скарбниця знань української історії та культури, науковий та освітній центр, який популяризує духовні скарби нашого народу.
Ось уже місяць триває співпраця науковців факультету з Генічеською міською військовою адміністрацією. Викладачі допомагають вивчати українську мову та історію України усім охочим з Генічеської громади, які переїхали з тимчасово окупованих територій.
Сьогодні ми разом працюємо аби наблизити перемогу України, об’єднуємо зусилля заради майбутнього нашої держави. Співпраця із Генічеською міською військовою адміністрацією - це консолідація зусиль й визначення спільного бачення щодо формування високого рівня патріотизму в суспільстві, виховання нового покоління кваліфікованих працівників.
Ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк, проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов, проректор з науково-педагогічної роботи Уляна Коруц, декан соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк, завідувач кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ Ірина Недошитко, начальник науково-дослідної частини Віта Семанюк зустрілися із начальником Генічеської міської військової адміністрації Євгенієм Родіоновим та начальником відділу з питань правової роботи Генічеської міської військової адміністрації Андрієм Станчуком.
Представники ГМВА розповіли про свою діяльність та запропонували співпрацю в культурній, освітній та науковій сферах.
«Ми шукаємо можливості для розвитку громади, реалізації різноманітних проєктів для наших мешканців та їх адаптації в суспільстві. Незважаючи на складні реалії сьогодення, ми об’єднуємося у спільному прагненні жити на рідній землі й будувати майбутнє», - зазначив пан Євгеній.
Ректор ЗУНУ запевнила: «Освітня та культурна складова є основою поступу суспільства, його стрижень, а люди – це найцінніший скарб, який потрібно берегти. Ми будемо докладати максимум зусиль, аби допомогти кожному, хто цього потребує. Спільними зусиллями зможемо подолати труднощі й перемогти».
Підписаний договір став свідченням намірів сторін співпрацювати та реалізовувати проєкти, які допоможуть психологічній та духовній адаптації жителів громади.