» » Вітаємо Аллу Федорівну Мельник!

Вітаємо Аллу Федорівну Мельник!

Дата: 28-08-2013, 14:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно Указу Президента України № 448/2013 від 24 серпня 2013 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України" за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри державного та муніципального управління Тернопільського національного економічного університету Мельник Аллі Федорівні присвоєно почесне звання ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ.

Шановна Алло Федорівно, прийміть найщиріші вітання з присвоєнням почесного звання. Бажаємо Вам творчого натхнення, наснаги для підкорення нових вершини та втілення у життя наукових ідей. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх.