» » У ТНЕУ відзначили кращих працівників бібліотеки!

У ТНЕУ відзначили кращих працівників бібліотеки!

Дата: 1-10-2013, 10:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тридцятого вересня 2013 року у приміщенні бібліотеки Тернопільського національного економічного університету відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Привітали бібліотекарів вищого навчального закладу ректор університету Андрій Ігорович Крисоватий, директор бібліотеки ТНЕУ Казимир Зіновійович Возьний, голова профкому працівників ТНЕУ Руслан Феоктистович Бруханський.

«Бібліотека – особливе місце. Запах книжки, тихий шепіт сусіда, шурхіт сторінок паперу і якась невловимо святкова, сакральна тиша панують у храмі знань та науки та дарують кожному відвідувачу таїнство пізнання», – наголосив у своєму вітанні ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий.

Під час урочистостей кращих працівників бібліотеки було нагороджено грамотами та подяками.

За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек грамотами ректор університету нагородив:

1.Івасюк Оксану Сергіївну – редактора 1 категорії;

2.Кіняк Олександру Мар’янівну – завідувача сектора бібліотеки;

3.Макогін Марію Зіновіївну – завідувача  сектора бібліотеки;

4.Палюх Марію Адамівну – завідувача відділу бібліотеки;

5.Смакоус Людмилу Олександрівну – бібліотекаря 1 категорії.

За багаторічну сумлінну і плідну  працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу просвітництва, активну громадську діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек подяками нагороджено:

1. Балябас Любов Іванівну – завідувача сектора бібліотеки;

2. Олійник Катерину Василівну – завідувача сектора бібліотеки;

3. Прудивус Олександру Іванівну – бібліотекаря 1 категорії;

4. Микулу Наталію Кузьмівну – бібліотекаря;

5. Тараненко Марію Михайлівну – бібліотекаря.

Крім того, ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий подарував працівникам бібліотеки святковий торт у вигляді розгорненої книги .

Щиро вітаємо працівників бібліотеки університету з нагоди професійного свята та бажаємо здоров’я, наснаги в усіх починаннях.  Хай доля завжди посміхається Вам, а люди дарують щирі слова вдячності за Вашу уважність та професіоналізм!