» » Зустріч студентів ТНЕУ із представником редакції газети «Все про бухгалтерський облік»

Дата: 27-09-2013, 10:29 | Автор: Факультет обліку та аудиту

На факультеті обліку і аудиту склалась багаторічна традиція зустрічей студентів факультету з працедавцями. 24 вересня 2013 року студенти факультету обліку і аудиту та факультету фінансів зустрілися з представником редакції Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік».

В рамках зустрічі відбувся творчий конкурс у формі анкетування. Мета анкетування – виявити талановитих молодих фахівців у сфері управлінського, фінансового та податкового обліку для роботи у цьому професійному виданні.

Автори кращих робіт будуть запрошені на співбесіду до столичної редакції газети «Все про бухгалтерський облік».