» » У ТНЕУ з робочим візитом перебуває делегація Німецької Служби Академічного Обміну (DAAD)

Дата: 1-10-2013, 12:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 30 вересня та 1 жовтня у Тернопільському національному економічному університеті з робочим візитом  перебуває делегація Німецької Служби Академічного Обміну (DAAD) у складі: професора, доктора Міхаеля Грінса (Університет Халлє-Віттенберг), професора, доктора Франка Гольчевскі (Університет Гамбург), професора, доктора Олександра Кемніца (координатора проекту «Німецькомовна програма (DSG) Тернопіль» від Дрезденського технічного університету).

Тридцятого вересня відбулась зустріч представників делегації Німецької Служби Академічного Обміну (DAAD) з ректором університету, доктором економічних наук, професором Андрієм Ігоровичем Крисоватим.  В офіційному діалозі також взяли участь: проректор з міжнародних зв'язків ТНЕУ Віктор Валерійович Козюк,  в.о. директора Інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ Ігор Михайлович Таранов, декан Україно-німецького економічного факультету Гайда Юрій Іванович, завідувач кафедри німецької мови ТНЕУ Цяпа Андрій Григорович.

«Ми хочемо знати Вашу думку щодо роботи нашого університету, нам будуть цінні Ваші поради та зауваження.  Мобільність студентів та викладачів університету – це ті пріоритети, які для нас є особливо важливими. Програма Служби Академічного Обміну (DAAD) є перспективною для нашого вищого навчального закладу, тому ми зацікавлені у розвитку наших партнерських відносин та продовженні уже набутих напрацювань», – наголосив ректор університету А. І. Крисоватий.

Представники делегацій Німецької Служби Академічного Обміну (DAAD) відзначили хороше технічне оснащення аудиторій університету, високий рівень володіння німецькою мовою студентів університету та висловили побажання щодо розширення співпраці та реалізації нових планів.