» » У ТНЕУ пройде тиждень правових знань

У ТНЕУ пройде тиждень правових знань

Дата: 4-10-2013, 11:08 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

З метою формування у студентської молоді правової культури, виховання стійких моральних якостей, навичок і звичок поведінки на основі норм та принципів моралі відділ гуманітарної освіти та виховання організовує в університеті тиждень правових знань, що відбудеться з 7 по 11 жовтня 2013 року.

В рамках проведення тижня правових знань у ТНЕУ заплановані наступні заходи:

1.Зустріч студентів ФЕУ, ФОА із адвокатом Тернопільської обласної колегії адвокатів Віталієм Бойчуком «Захист прав споживачів в сфері фінансових послуг»

/7 жовтня,  о 15.00 год., ІІ корпус, ауд. 2307/;

2.Зустріч  студентів ФФ, ФАЕМ з директором студмістечка І. В. Плішком «Права і обов’язки студентів, які проживають в гуртожитку»

/8 жовтня, о 15.00 год., І корпус,  університетська світлиця/;

3.Зустріч  студентів УНФЕМ, УНЕФ із суддею адміністративного суду  в Тернопільській області А. В. Осташем  «Місце адміністративних судів в системі судів України».

/9 жовтня, о 15.00 год., центр Євростудій, ауд. 23/;

4.Зустріч студентів ФМБМ, ФКІТ із адвокатом, к.ю.н., доцентом ТНЕУ Т. О. Цимбалістим «Проблеми і перспективи розвитку України як правової держави»

/10 жовтня,  о 15. год., І корпус, університетська світлиця/;

5.Зустріч студентів ФОА, ФББ і коледжу ННІІТ із майором міліції старшим оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей І. Є. Скорейко  «Профілактика правопорушень серед студентської молоді».

/11 жовтня,  о 15. год., ІІ корпус, ауд. 2112/.

Детальніша інформація за телефоном: 47-58-59,  в. т. 11-118.