Шановні колеги!

Дата: 4-10-2013, 11:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прийміть сердечні слова вітань з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

Сьогодні, як ніколи раніше, вартісним чинником нашого цивілізаційного поступу в європейський простір виступає інтелектуальний потенціал нації, здатність країни мобілізувати свій розумовий, вольовий і моральний ресурс, аби підготувати гідну відповідь сучасним глобальним викликам.

Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід спрямовують на виховання в молодої людини потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації.

Шановні колеги! Від усього серця висловлюю Вам подяку за невтомний творчий пошук, прагнення до прогресивних змін та невичерпну душевну щедрість.

Бажаю усім Вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу та допомогти їм опанувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною.

Хай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденної натхненної праці. Бажаю  особистого і сімейного щастя, добра і достатку у родинах, прихильності долі у повсякденному житті.

Нехай шана і повага колег зігрівають Вашу душу, а серце щохвилини наповнюється гордістю за своїх студентів!

ректор Тернопільського

національного економічного університету                          А.І. Крисоватий