» » Назвали переможців конкурсу «МИ – НОВА ГЕНЕРАЦІЯ!»

Назвали переможців конкурсу «МИ – НОВА ГЕНЕРАЦІЯ!»

Дата: 7-10-2013, 09:39 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Упродовж п’яти днів —  26-27 вересня та 1, 2, 3 жовтня, в актовій залі ТНЕУ було по-справжньому гаряче, адже першокурсники усіх факультетів із великим ентузіазмом, креативом та драйвом демонстрували свої таланти.

У четвер, 3 жовтня, після виступу останнього факультету-учасника конкурсу презентацій між студентськими академічними групами першого року навчання «МИ – НОВА ГЕНЕРАЦІЯ!» журі підбило підсумки і назвало факультети та групи-переможці.

Перше місце отримала група ОБС-11 факультету обліку та аудиту, друге — ФФ-11 факультету фінансів, а третє —  УПЕП-12 факультету економіки та управління.

Дипломи переможцям вручив голова журі — завідувач сектору культурно-масової роботи відділу гуманітарної освіти та виховання Борис Салабчук, а цінні подарунки і солодкі призи — голова первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ Антон Шевчук. Спеціальним призом голова профкому відзначив групу ПЗАС-11 факультету комп’ютерних інформаційних технологій.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу презентацій між студентськими академічними групами першого року навчання «МИ – НОВА ГЕНЕРАЦІЯ!».

Сподіваємось, що за час підготовки до виступу на головній сцені ТНЕУ першокурсники ще більше здружились, дізнались багато цікавого один про одного, продемонстрували свої таланти і відчули себе справжніми артистами. Бажаємо усім невичерпного натхнення, нових творчих успіхів та мистецьких перемог!