» » Долучилась до благодійної акції «Тепло сердець»

Долучилась до благодійної акції «Тепло сердець»

Дата: 9-10-2013, 17:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Працівник відділу гуманітарної освіти та виховання, солістка народного театру пісні «Для тебе» Ірина Новомлинська 8 жовтня виступила на святковому концерті, що відбувся у місті Збаражі в рамках благодійної акції «Тепло сердець» на підтримку дітей-сиріт, соціально незахищених та малозабезпечених сімей.

Організатори та учасники даного заходу подарували діткам, їхнім батькам та опікунам справжнє свято. В залі панувала сонячна і радісна атмосфера.

Публіці найбільше сподобалась пісня у виконанні Ірини Новомлинської «Мова єднання», про що свідчили гучні оплески і задоволені усмішки. Приємно, що Ірина Новомлинська є активною учасницею усіх розважальних шоу-програм Тернополя та області, що вона постійно несе своє мистецтво в люди і дарує глядачам позитивні емоції.

Відділ гуманітарної освіти та виховання