» » У листопаді пройде «Студентська Ліра-2013»

У листопаді пройде «Студентська Ліра-2013»

Дата: 10-10-2013, 09:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою пошуку талановитої студентської молоді університету, сприяння розвитку та реалізації її творчого потенціалу у листопаді в актовій залі першого корпусу о 15 год. відбудеться ХХIV фестиваль-конкурс творчо обдарованої молоді ТНЕУ «Студентська Ліра-2013».

Його організаторами є адміністрація ТНЕУ, відділ гуманітарної освіти та виховання та первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.

Заявки на участь у «Студентській Лірі-2013», список учасників, програму конкурсного виступу та сценарій виступу з текстами (5 екземплярів) необхідно подати до 24 жовтня 2013р. за адресою: вул. Львівська, 11 (1-ий корпус) у відділ гуманітарної освіти та виховання (каб. № 2).

Жеребкування, яке визначить дні і години генеральних репетицій і виступу творчих колективів факультетів (інститутів) на сцені актової зали, відбудеться 24 жовтня 2013 р. о 15 год.

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються тільки студенти першого курсу денної форми навчання усіх факультетів ТНЕУ.

Положення про фестиваль-конкурс є на кожному факультеті, у ньому ви можете ознайомитися із умовами проведення фестивалю.

Відділ гуманітарної освіти та виховання.