«Птаха щастя» в прямому ефірі

Дата: 11-10-2013, 15:12 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Десятого жовтня 2013 року володар І премії телевізійного проекту «Крок до зірок» - театр танцю «Птаха щастя» народної студії сучасної хореографії “Т.А.Н.Г.о» (художній керівник Любов Борисяк) були в прямому ефірі знайомої усім телепередачі «Ранок з ТТБ». Вихованці нашого університету розповідали телеглядачам про вимоги телевізійного конкурсу, про те, як відбувалось знайомство з різними танцювальними колективами України, що допоможе активніше і якісніше вдосконалюватись, згадували про журі, яке було у захопленні від театру танцю «Птаха щастя». Учасники колективу мають за мету готувати молодшу групу до наступного конкурсу.

Декілька слів про наші таланти: театр танцю «Птаха щастя» є діючою ланкою народної студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о», яка налічує більше 160 учасників. Діти активно працюють не лише на репетиціях, а й вдома, тому розвиток поєднує і фізичну, і духовну складові. Учасники колективу гордяться тим, що за ними з екранів телевізорів спостерігає уся Україна, а також надзвичайно задоволені, що можуть прославляти Тернопільський національний економічний університет.

Хочемо усіх запросити у неділю дивитися Перший Національний, де ви зможете побачити виступ театру танцю «Птаха щастя».