» » Візит проректора Державної Вищої Технічно-Економічної школи в Ярославі (Республіка Польща), професора Чеслава Левіцкі до ТНЕУ

Дата: 14-10-2013, 10:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дванадцятого жовтня 2013 року відбулась офіційна зустріч проректора з міжнародних зв'язків ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Козюка Віктора Валерійовича та проректора Державної вищої технічно-економічної школи в Ярославі (Республіка Польща), професора Чеслава Левіцкі.

Темою зустрічі стало налагодження співробітництва між вищими навчальними закладами.

Проректор з міжнародних зв'язків ТНЕУ Віктор Валерійович Козюк ознайомив гостя зі структурою університету, програмами та спеціальностями для навчання іноземних студентів. Крім того, сторони обговорили напрямки майбутньої співпраці, що реалізовуватимуться у спільній організації конференцій, круглих столів, публікування статей у фахових виданнях, стажування та обміну студентами та викладачами.