» » Студенти ТНЕУ зустрілися із капітаном міліції

Студенти ТНЕУ зустрілися із капітаном міліції

Дата: 11-10-2013, 11:48 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

В рамках тижня правових знань, що проходив у Тернопільському національному економічному університеті, 11 жовтня 2013 року студенти факультету обліку та аудиту, факультету банківського бізнесу та  коледжу ННІІТ  зустрілись із капітаном міліції, старшим оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей м. Тернополя Іриною Євгенівною Скорейко.

Вона провела бесіду «Профілактика правопорушень серед студентської молоді», під час якої розповіла про адміністративну та кримінальну відповідальність за скоєні правопорушення. Ірина Євгенівна вибудувала розмову у формі діалогу, що із перших хвилин зацікавило студентів. Вони почерпнули для себе досить багато нового, зокрема дізналися про особливості правопорушень у студентському середовищі, їхні показники і характер.

Ірина Євгенівна переконливо довела необхідність профілактики правопорушень як безумовний чинник  формування особистості в суспільстві та сприяння розвитку  її професійних і громадянських якостей, морально - естетичного виховання.