» » Лектор ДААД Міхаель Бек відвідав ТНЕУ

Лектор ДААД Міхаель Бек відвідав ТНЕУ

Дата: 14-10-2013, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 10-11 жовтня у ТНЕУ з робочим візитом перебував лектор Німецької служби академічного обміну у ЛНУ ім. І. Франка Міхаель Бек. 10 жовтня об 11 годині  відбулась презентація стипендіальних програм ДААД для студентів ТНЕУ та ТНПУ ім. В. Гнатюка. Найбільший інтерес майбутніх економістів і педагогів викликали стипендії на літні курси, для навчання у магістратурі та групових краєзнавчих поїздок у Німеччину. Вирішальними для участі у цих програмах є дві передумови: знання німецької мови, яке потрібно підтвердити одним із ряду сертифікатів, а також переконлива мотивація, щодо написання якої М. Бек поділився цінними порадами. Серед програм ДААД  вельми привабливими є також стипендії для юристів, на які українські студенти через відсутність знань німецької мови подають, на жаль, замало заявок. Детальніше про ці та інші можливості, а також про вимоги до заявок можна довідатись на сайті http://daad.org.ua/.