» » Міжнародна науково-практична конференція "Міждисциплінарні проблеми соціальної роботи: психологічні, соціологічні, правові аспекти"

Дата: 17-01-2014, 14:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Міждисциплінарні проблеми соціальної роботи: психологічні, соціологічні, правові аспекти", що відбудеться 28 лютого - 1 березня 2014 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, практики, аспіранти, студенти.

Програма конференції передбачає роботу за  напрямками:

1.Психологія  соціальної роботи:

психологія особистості соціального працівника

психологія клієнтських груп в соціальній роботі

2.Соціологічні аспекти соціальної роботи:

інституалізація соціальної роботи у сучасному суспільстві

 соціальна політика у галузі соціальної роботи

3.Правові аспекти соціальної роботи:

проблеми юридичного забезпечення соціальної роботи

соціально-вразливі верстви населення у правовому просторі України

Форми участі у конференції: доповідь на пленарному засіданні;  on-line доповідь;  стендові доповіді; workshop, майстер-класи; участь у Круглих столах, дискусіях; публікація матеріалів конференції та публікація статті.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Завантажити Переглянути онлайн