Навчання у Греції

Дата: 27-01-2014, 15:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до угоди між Тернопільським  національним економічним університетом та Технічним освітнім інститутом Західної Македонії кафедра міжнародної економіки Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина  формує групу студентів для навчання у Греції (м. Козані).

Студенти матимуть змогу навчатися за спеціальностями: європейська економіка, фінанси, маркетинг, туризм та право.

Термін навчання - з 1 травня 2014 по 15 червня 2014. Мова навчання -  англійська. На завершення студенти отримують сертифікат. Проживання і харчування у студентському гуртожитку за кошти приймаючої сторони. Вартість транспортних витрат за умови попереднього замовлення ‒ 350 євро (сума не остаточна).

Напередодні від’їзду до Греції буде організований тренінг з англійської мови.

Запис студентів здійснюється на кафедрі міжнародної економіки особисто або за допомогою електронної пошти (tender_lotus@wunu.edu.ua) до 15 лютого 2014р.