» » Співпраця з польськими освітніми закладами

Співпраця з польськими освітніми закладами

Дата: 14-11-2014, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Тринадцятого листопада у ТНЕУ з робочим візитом перебувала делегація зі Вищої Школи інформатики та економіки Товариства «Знання» (м. Ольштин, Республіка Польща).  До ТНЕУ завітали: ректор, професор Збігнєв Лауданский, проректор, доктор  Станіслав Шмітка, декан, доктор Анна Міхальчик, спеціаліст з міжнародних зв’язків Магдалена Ярошевська, завідувач кафедри менеджменту Стефан Мігус.  

 

Андрій Ігорович у форматі діалогу розповів польським колегам про університет, наукові школи, міжнародне співробітництво з ВНЗ-партнерами та запросив до слова колег-науковців. « Я хотів би розширити вектори  співпраці з українськими університетами, зокрема, із Тернопільським національним економічним університетом. Ми хочемо, щоб наші студенти були конкурентоздатними, а тому нам вкрай необхідний досвід  України. Вірю, що наш науковий потенціал може бути корисний для вас, а вчені ТНЕУ матимуть змогу заявити про себе у Польщі», – сказав професор Збігнєв Лауданский.                     

 

Розповідаючи про програми двох дипломів,  ректор ТНЕУ запропонував науковцям Вищої  Школи інформатики та економіки Товариства «Знання»   розглянути можливість навчання польських студентів в Україні. « Робота із закордонними вищими навчальними закладами   у руслі надання спільних освітніх послуг для нас є не новою . Ми інтегрували  навчальні програми до вимог європейського освітнього товариства й уже декілька років поспіль вручаємо дипломи випускникам ВНЗ-партнерів.  Це пріоритетні напрями роботи нашого освітнього закладу. Якісна освіта – ось наша перевага», – наголосив Андрій Ігорович. У свою чергу проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність)                                                    Олег Петрович Адамів запропонував здійснювати спільне наукове керівництво дисертаційними дослідженнями, адже у нас є наукові точки дотику.

 

Завідувач кафедри обліку у бюджетній та соціальній сфері, доктор економічних наук, професор Михайло Романович Лучко поділився своїм досвідом викладання у польських університетах й закцентував увагу на перспективах даної співпраці.  Дійшовши згоди, сторони обмінялися сувенірами на згадку й пообіцяли окреслити спільний план дій щодо співпраці між освітніми закладами.