» » Стань Миколаєм для дітей з особливими потребами

Стань Миколаєм для дітей з особливими потребами

Дата: 15-12-2014, 15:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Наближається хвилююча мить, яку очікують з нетерпінням усі діти нашого краю. Чемні й нечемні діточки кличуть у гості святого Миколая, а ще більше хочуть зазирнути під подушечки й знайти подарунки, а не різочку.

Звертаємося до усіх, хто хоче стати Миколаєм для особливих дітей – дітей з Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу. Хлопчики й дівчатка пишуть листи й мріють, щоб він подарував їм кофтинки й шарфики, шапочки й гольфики, рукавички, курточки, спортивні костюми, взуття. Діти віком від 6 до 10 років. Їм потрібна Ваша допомога. Зробіть добру справу й подаруйте дітям найнеобхідніші речі, а Ваша опіка зігріє скривджені серця й додасть радості у їхнє нелегке життя.

Просимо Вас долучитися до акції й прийти у відділ інформації та зв’язків з громадськістю або у профком студентів й стати Миколаєм для конкретних дітей. Речі можуть бути вживані й в хорошому стані.

Не будь байдужим! Подаровані речі зігріють не тільки тіло, а й душу малечі.

Телефон для довідок: 47-50-63, 47-50-79