» » Професорсько-викладацький колектив ФАЕМ вітає першокурсників факультету!

Професорсько-викладацький колектив ФАЕМ вітає першокурсників факультету!

Дата: 16-12-2014, 09:17 | Автор: староста групи МПЗм-51 Короленко Надія

Студенти першого курсу  денної форми навчання факультету аграрної економіки та менеджменту виконали план навчального процесу, успішно склали заліки та іспити  й організовано та радісно вирушають на очікувані зимові канікули та свята.

Професорсько-викладацький  колектив ФАЕМ на чолі із деканом Романом Богдановичем Гевком привітали студентів із закінченням 1-ого семестру та подякували за плідну працю, здобутки й активну участь в університетському житті. Також першокурсників очікували солодкі сюрпризи й грамоти за творчий талант, згуртованість, оригінальну майстерність, яку вони зуміли показати на представленні факультету у фестивалі-конкурсі «Студентська ліра – 2014».

Вітаємо нашу творчу молодь, бажаємо гарного зимового відпочинку, сили, натхнення до нових здобутків та перемог у 2-му навчальному семестрі!