«Плаче свічка…»

Дата: 16-12-2014, 09:29 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Чотирнадцятого грудня 2014 року в Українському домі «Перемога» м. Тернополя відбувся вечір-реквієм, присвячений річниці Майдану, «Плаче свічка». Тернопільський національний економічний університет не міг стояти осторонь цієї події, яка стала вікопомною в історії держави і змінила нашу націю назавжди.

У заході взяли участь учасники гурту «Струни серця» Тетяна Шарган, Наталія Цар, Тетяна Гриник та Сергій Лещук, а також студентка Ірина Хлистун.

Пісенна композиція «Над землею тумани» у виконанні гурту «Струни серця» не залишила байдужим нікого у залі, адже вона присвячена пам’яті Героїв України, що зараз тримають над нами небо.

Дай же, Боже, щоб наша Україна стала нарешті вільною, а мир та спокій запанував у кожній оселі!