» » На Театральному майдані Тернополя засяяла новорічна ялинка

На Театральному майдані Тернополя засяяла новорічна ялинка

Дата: 22-12-2014, 12:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дев’ятнадцятого грудня, у день святого Миколая, на Театральному майдані відбулося урочисте засвічення вогнів головної ялинки міста.

Священнослужителі усіх релігійних конфесій освятили різдвяну шопку, яку традиційно щороку встановлюють на майдані, а тернопільські пластуни передали усім мешканцям міста Вифлеємський вогонь Миру. Святий Миколай побажав тернополянам добра та злагоди. Участь у заході взяли і творчі колективи ТНЕУ. Після того, як головна зелена красуня засяяла кольоровими вогнями, світлими різдвяними колядками усіх присутніх привітали народний вокальний ансамбль «Галичанка», гурт «Кралечки» та наймолодші учасники свята – гурт «Краплинки». Сподіваємося, що щирі віншування від студентів та працівників університету принесуть у кожну оселю щастя, мир, любов та родинне єднання.