» » Відбулася олімпіада з дисципліни «Податкова система України»

Відбулася олімпіада з дисципліни «Податкова система України»

Дата: 8-04-2015, 09:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 1-3 квітня 2015 року в Національному університеті державної податкової служби України (м. Ірпінь) відбулася олімпіада з дисципліни «Податкова система України».

Представники Тернопільського національного економічного університету також взяли участь у науковому заході: д.е.н., професор Десятнюк Оксана Миронівна (член журі), к.е.н., доцент Маршалок Тарас Ярославович (член апеляційної комісії) та студенти-учасники: Невідома Діана, Лапка Роксоляна, Лагоржевська Ірина.

Наші студенти показали високий рівень знань й достойно виступили на олімпіаді. Зокрема Невідома Діана здобула друге місце.

Колектив кафедри податків і фіскальної політики вітає переможницю, бажає успіхів у навчанні та особистому житті!