» » Відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Фінанси і кредит"

Дата: 8-04-2015, 17:50 | Автор:

1-3 квітня 2015 р. у Тернопільському національному економічному університеті проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит». Участь в Олімпіаді взяли 70 учасників з 41 вищого навчального закладу України.

Завдання ІІ етапу Олімпіади були сформовані відповідно до програм навчальних дисциплін: «Фінанси», «Бюджетна система», «Державний фінансовий контроль», «Соціальне страхування», «Гроші та кредит», «Казначейська справа». Учасникам пропонувалися теоретичні, ситуаційні,  творчі завдання, задачі та тести, що в загальному підсумку оцінювалися у 300 балів.

До складу журі увійшли 11 висококваліфікованих науковців у галузі фінансів з провідних економічних ВНЗ України.

Відповідно до отриманих балів, 8 студентів–переможців були нагороджені дипломами I –III ступенів та 13 студентів отримали грамоти.

Диплом І ступеня:

1. Драч Лілія Василівна (Тернопільський національний економічний університет).

Диплом ІІ ступеня:

1. Гресь Дарина Вікторівна (Національний університет ДПС України).

2. Рябуха Олександр Дмитрович (Національний університет харчових технологій).

3.Мачугіна Марина Володимирівна (Київський національний університету імені Т. Шевченка).

Диплом ІІІ ступеня:

1. Юрук Ольга Іванівна (Тернопільський національний економічний університет)

2. Лех Володимир Васильович (Луцький національний технічний університет)

3. Понайда Ірина Степанівна (Львівський національний університет імені І. Франка)

4. Перепелиця Інна Сергіївна (Кременчуцький національний університет імені М. Остроградського)

Грамоти:

– Грамота за четверте місце

1. Іванова Ірина Олександрівна (Луцький національний технічний університет)

– Грамота за п’яте місце

1.Янкевич Надія Олександрівна (Буковинський державний фінансово-економічний університет)

2. Гамалій Віталій Тарасович (Національний університет «Львівська політехніка»)

– Грамота за шосте місце