» » «Досудове розслідування в Україні: сучасний стан та шляхи підвищення ефективності»

Дата: 9-04-2015, 09:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Кафедра професійних та спеціальних дисциплін Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичної Інтернет-конференції «Досудове розслідування в Україні: сучасний стан та шляхи підвищення ефективності».

Дата проведення: 29 травня 2015 року.

Інтернет-конференція проводитиметься на базі відокремленого структурного підрозділу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка у місті Миколаєві.

Для участі у науковому заході необхідно подати заявку на участь та тексти тез до 20 травня 2015 року на електронну адресу kaf_profspec.lduvs@ukr.net

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн