» » Вітання з Великоднем від ректора ТНЕУ

Вітання з Великоднем від ректора ТНЕУ

Дата: 9-04-2015, 16:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У переддень Великодніх свят ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий зустрівся з директорами інститутів, деканами факультетів, керівниками структурних підрозділів. Андрій Ігорович привітав колег із прийдешнім світлим святом Господнього Воскресіння, побажавши зміцнювати у душах почуття християнського єднання та порозуміння, плекати силу українського Духу, непохитну Віру у мирне майбуття та повсякчас перебувати під опікою благодатної Божої любові: «Сам Бог є любов’ю, тому у всьому це почуття первинне, адже справедливість без любові, робить людину жорстокою, правда без любові, робить людину критиканом, розум без любові, робить людину хитрою, влада без любові, робить людину диктатором, а віра без любові, робить людину фанатиком».

Подякувавши колегам за злагоджену роботу та уміння працювати у команді,  Андрій Ігорович вручив колегам великодні подарунки: воскові ангелики-хоронителі – на добру долю, запашні пасочки до святкового столу та вітальні листівки.

І зійде сонце, наче кругла паска,

Мов писанка, розквітне вся земля –

Радіймо, друзі, великодня ласка

Гаївкою нам серце звеселя!

Святкуймо, друзі, в великоднім колі

І Господа воскреслого молім,

Щоб обновивсь весною щастя, миру й долі

Наш рідний край, наш рідний дім.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!