Вітання з Великоднем від ректора ТНЕУ
У переддень Великодніх свят ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий зустрівся з директорами інститутів, деканами факультетів, керівниками структурних підрозділів. Андрій Ігорович привітав колег із прийдешнім світлим святом Господнього Воскресіння, побажавши зміцнювати у душах почуття християнського єднання та порозуміння, плекати силу українського Духу, непохитну Віру у мирне майбуття та повсякчас перебувати під опікою благодатної Божої любові: «Сам Бог є любов’ю, тому у всьому це почуття первинне, адже справедливість без любові, робить людину жорстокою, правда без любові, робить людину критиканом, розум без любові, робить людину хитрою, влада без любові, робить людину диктатором, а віра без любові, робить людину фанатиком».
Подякувавши колегам за злагоджену роботу та уміння працювати у команді, Андрій Ігорович вручив колегам великодні подарунки: воскові ангелики-хоронителі – на добру долю, запашні пасочки до святкового столу та вітальні листівки.
І зійде сонце, наче кругла паска,
Мов писанка, розквітне вся земля –
Радіймо, друзі, великодня ласка
Гаївкою нам серце звеселя!
Святкуймо, друзі, в великоднім колі
І Господа воскреслого молім,
Щоб обновивсь весною щастя, миру й долі
Наш рідний край, наш рідний дім.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!