» » Відбувся конкурс наставників «Формула успіху»

Відбувся конкурс наставників «Формула успіху»

Дата: 8-05-2015, 14:44 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У ТНЕУ відбувся конкурс викладачів-наставників студентських академічних груп факультетів, інститутів, коледжів, віддалених структурних підрозділів «Формула успіху». Конкурс організований з метою підняття престижу, розкриття лідерських якостей викладачів-наставників студентських академічних груп. У конкурсі взяли участь 14 учасників.

Виступи конкурсантів оцінювало високоповажне журі: голова журі – Чорна Ірина Михайлівна – голова Громадської ради при департаменті освіти і науки Тернопільської ОДА, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології ТНПУ ім. В. Гнатюка; Николин Микола Миколайович – заступник директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, кандидат педагогічних наук; Стадницький Микола Андрійович – заступник голови Тернопільської обласної ради профспілок; Четвертак Тетяна Олексіївна – заступник директора Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Сесик Оксана Олегівна – методист лабораторії виховної роботи і громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Викладачі ТНЕУ ще раз довели, що вони найкращі. Переможцями стали:

Белова Ірина Михайлівна (номінація «Збереження традицій університету», ФАЕМ), Зварич Ірина Ярославівна (номінація «Успішний дебют», ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), Фурса Тетяна Петрівна (номінація «Майстер дозвілля», Івано-Франківський ННІМ), Рудан Віталій Ярославович (номінація «Лідер нової генерації», ФББ), Дмитрів Володимир Ігорович (номінація «Зірковий наставник», ФФ), Ткач Уляна Володимирівна (номінація «Студентська симпатія», ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Прийдун Любов Мирославівна (номінація «Майстер патріотичного виховання», ФББ), Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна (номінація «Креативний наставник», ФЕУ), Яблонська Наталія Мирославівна (номінація «Прагнення до самовдосконалення», КЕПІТ ННІІОТ).

Дипломом третього ступеня, грошовою премією у розмірі 400 грн. нагороджена Кравчук Наталія Олегівна (Нововолинський ННІЕМ), аналогічним дипломом та грошовою премією нагороджена Ревасевич Ірина Степанівна (юридичний факультет), дипломом другого ступеня та грошовою премією у розмірі 600 грн. нагороджені: Дяків Ольга Петрівна (факультет економіки та управління), Білоус Любомир Йосипович (Івано-Франківський ННІМ), дипломом І ступеня, грошовою премією у розмірі 1000 грн. нагороджена Яремко Оксана Михайлівна (юридичний факультет).

Усі конкурсанти отримали пам’ятні дипломи, весняні квіти та сувеніри від профспілкового комітету працівників ТНЕУ.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу «Формула успіху».