До ТНЕУ завітав Андрій Новак

Дата: 12-05-2015, 17:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого травня 2015 року професорсько-викладацький колектив і студентство факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету зустрілися з головою Комітету економістів України, президентом громадської організації та благодійного Фонду «Альтернатива», політологом, громадським діячем, кандидатом економічних наук А.Я. Новаком.

Андрій Яремович зустрівся з деканом факультету, кандидатом економічних наук, доцентом Віктором Михайловичем Островерховим та професорсько-викладацьким колективом факультету. Науковці поспілкувалися про перспективи розвитку освіти в Україні, а також гість підписав й подарував свої книги для бібліотеки університету.

Студенти мали можливість послухати авторську лекцію Андрія Новака «Як підняти українську економіку» й отримати однойменну книгу у подарунок. У монографії автор пропонує читачам долучитися до пошуку об’єктивних системних та суб’єктивних методологічних першопричин затягування економічної стагнації в Україні крізь призму визначальних параметричних факторів економічної політики.

«Сутнісною складовою моєї роботи є пропозиції щодо запровадження в Україні комплексної методології взаємоузгодженого використання фіскальних та монетарних важелів економічної політики як необхідної передумови забезпечення зростання вітчизняної економіки, – зазначив автор, – пропоную Вам розглянути цілісну модель формування конкурентоздатної та ефективної української економічної системи,  в сучасних умовах де-факто глобалізованих світових економічних відносин – Трифункціональну Економічну Модель України.»

Присутні зазначили, що на даний час вироблення стратегії економічного розвитку України є першочерговим завданням сьогодення. Лекція супроводжувалася жвавим обговоренням. Студенти висловлювали свої думки щодо проблем підняття економіки держави.

Сподіваємося, що науковці, управлінці різних рангів, економісти активізують свою роботу й прискорять процеси формування  ідеології дієвої економіки України.