Лектор ДААД відвідав ТНЕУ

Дата: 26-05-2015, 18:05 | Автор: Кафедра німецької мови

21 травня 2015 року в Тернопільському національному економічному університеті з робочим візитом перебував лектор Німецької служби академічного обміну у ЛНУ ім. І. Франка Міхаель Бек.

О 14.00 год. у бібліотеці електронних ресурсів ТНЕУ відбувся безкоштовний тест з німецької мови «ОnDaF», сертифікат якого дає право на участь у стипендіальних програмах ДААД. Зокрема, для стипендій на літні курси в Німеччині необхідний європейський рівень В1, для стипендій на навчання в магістратурі німецьких університетів – В2.

У тестуванні взяли участь понад 45 студентів і викладачів ТНЕУ, ТНПУ ім. В. Гнатюка і ТНТУ ім. І. Пулюя, а також учні ЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов №17. Відповідні сертифікати учасники можуть завантажити і роздрукувати зі своїх профілів на сайті www.ondaf.de.