» » «Студентські витребеньки» визначили кращих

«Студентські витребеньки» визначили кращих

Дата: 27-05-2015, 17:53 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся фестиваль-конкурс гумору на кубок ТНЕУ «Студентські витребеньки». Усі команди показали належний рівень виконавської майстерності, цікавий і неординарний гумор, зуміли вразити журі дотепними жартами.

Переможцями свята сміху стали: І місце – команда «Львівська, 9» (факультет обліку і аудиту); ІІ місце – команда «Я ту сесію не здам» (факультет економіки та управління); ІІІ місце – команда «Дефіцит» (факультет фінансів). Переможці отримали цінні та солодкі подарунки від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ. Хочемо відзначити, що двоє кращих гравців – Владислав Цахнев (капітан команди «Львівська, 9», ФОА) та Василь Ліщук (капітан команди «Я ту сесію не здам», ФЕУ) – отримали спеціальний приз від ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого.

Щиро дякуємо переможцям та усім учасникам за свято гумору, яке вони нам подарували, і бажаємо подальших успіхів і нових перемог!