Ми – нова генерація!

Дата: 22-09-2015, 16:09 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Три дні у ТНЕУ тривав конкурс талановитої молоді перших курсів факультетів та інститутів «Ми – нова генерація!». Кожна група була самобутньою та оригінальною у своїй творчості, адже демонструвала згуртованість, креативність, небуденний молодечий запал, що вселив надію у те, що росте гідна зміна продовжувачів українського роду.

Студенти вміло презентували себе, свої здібності, а також творчий потенціал. Цікаво, що форма презентації була найрізноманітнішою, а оплески глядачів засвідчили про дуже активну підтримку студентами своїх колег.

Переможці конкурсу:

ІІІ місце розділили групи Ф-11 (факультет фінансів), а також спарені групи ФБС-12 і ЕТ-11 (факультет банківського бізнесу); ІІ місце – групи ОА-11 (факультет обліку і аудиту) та УПЕП-11(факультет економіки та управління); І місце виборола група МУН-11 (ННІМЕВ імені Б.Д. Гаврилишина).

Вітаємо переможців, а також усіх учасників конкурсу. Віримо, що майбутнє України в руках талановитої, активної молоді!