» » Відбулася відкрита лекція «Електронне адміністрування ПДВ»

Відбулася відкрита лекція «Електронне адміністрування ПДВ»

Дата: 23-09-2015, 12:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 вересня 2015 року за сприяння ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого та з ініціативи колективу факультету фінансів ТНЕУ  відбулася відкрита лекція на тему: «Електронне адміністрування ПДВ», яку прочитав заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області, радник податкової та митної справи І рангу  Господарик Сергій Степанович.

Сергій Степанович ознайомив студентів та викладачів факультету фінансів із змінами в адмініструванні ПДВ, а саме можливостями електронного адміністрування. Під час лекції студенти мали нагоду ознайомитися зі змінами щодо обов’язкової реєстрації платником ПДВ, порядком визначення бази оподаткування в разі постачання товарів чи послуг, строками реєстрації податкових накладних.

Під час лекції Сергій Степанович представив схему щодо електронного адміністрування ПДВ, ознайомив студентів із новими поняттями у сфері адміністрування даного податку (OverPay, OverDraft). Також актуальною є інформація щодо пільгового оподаткування сільськогосподарських підприємств, яким згідно ст. 209 ПКУ відкрито 2 електронних рахунки. Лектор акцентував увагу слухачів на надходженнях ПДВ по Тернопільській області за 2014-2015 рр.

По завершені лекції студенти і викладачі факультету фінансів ставили Сергію Степановичу запитання, на які отримали вичерпну відповідь та почули думки гостя щодо адміністрування даного податку в майбутньому і перспектив розвитку Державної фіскальної служби України.

Колектив факультету фінансів висловлює подяку заступнику начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області, раднику податкової та митної справи І рангу  Господарику Сергію Степановичу і запрошує до подальшої співпраці.