» » Студенти факультету обліку і аудиту відвідали Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку

Дата: 24-09-2015, 12:18 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

23 вересня за сприяння адміністрації факультету обліку і аудиту та методиста відділу гуманітарної освіти та виховання Залізняк Н.В. студенти факультету обліку і аудиту відвідали Тернопільську обласну наукову бібліотеку. Юнаки та дівчата ознайомилися з історією бібліотеки, її структурою, правилами користування, а також взяли участь у презентації нового роману Ніни Фіалко «Коли брати стають ворогами..».

У творчому доробку Ніни Іванівни Фіалко більше десяти відомих популярних романів, серед яких «Зламані жоржини», «Небезпечна межа», «Родинні гріхи» та ін. У своєму новому романі автор розмірковує про причини війни, наводить роздуми політологів та експертів. В ході бесіди із студентами Ніна Фіалко дала зрозуміти, що головне на сьогоднішній день – виховати в собі патріотизм, оскільки доля України в руках кожного українця. Як зазначила сама авторка: «Для нашої спільної перемоги кожен має долучитися тим, чим може…». На згадку про зустріч Ніна Фіалко подарувала молоді факультету обліку і аудиту книгу з авторським підписом.